Yeni Genel Sekreterimizin Mesajı

HomeManşetDuyurular

Yeni Genel Sekreterimizin Mesajı

21.01.2016 Tarihinden itibaren sendikamızın Genel Sekreteri olarak atanan İlhan İNAN duygularını şu şekilde dile getirmiştir.   Sendikamızı

Sivil Savunma kadrosuna görevlendirilen personel Özlük Hakları
Üyelerimize Görevde Yükselme Sınavı için Kitap Dağıttık
Görevde Yükselme Sınavı için Yolluk ve Yevmiye Talebinde bulununuz..

21.01.2016 Tarihinden itibaren sendikamızın Genel Sekreteri olarak atanan İlhan İNAN duygularını şu şekilde dile getirmiştir.

 

Sendikamızın ilk genel kurulunu yaptığımız Eylül 2014 ten itibaren Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görevimi layıkıyla sürdürmeye çalıştım. Sendikamızın ilkelerini doğrularını ve çalışmalarını elimizden geldiği kadarıyla her zaman daha çok geliştirmeye yukarılara taşımaya gayret ettik. Sendikamız tarafıma hangi görevi verirse versin hangi kademe olursa olsun makam gözetmeksizin görevimin hakkını vermeye çalıştım. Sendikamızın yönetim kurulu olarak 21.01.2016 tarihinde oy birliğiyle Genel Sekreter olmam yönünde karar alınmıştır. Bana verilen bu görevi de tıpkı daha önceki görevim gibi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Burada önemli olan hangi makamda görev yaptığımız değil sendikamızın ne şekilde daha fazla gelişeceği daha fazla katkı göreceğidir.  Sendikamızın en büyük özelliği olan tarafsızlık ilkesini geçmişte olduğu gibi bundan sonra da hiçbir şekilde bozmadan ve siyasete karıştırmadan koruyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Senikamıza ve tüm üyelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

 

          İlhan İNAN

                                                                                                                             Tüm Eğitim Sen Genel Sekreteri

YORUMLAR

WORDPRESS: 0