Üyelerimize Şemsiye Dağıttık

HomeManşetGüncel Gelişmeler

Üyelerimize Şemsiye Dağıttık

Açıklama:Selman AKSU  (Genel Başkan) Sendika olarak her şartta ve her koşulda üyelerimizin yanında olmayı ilke edindik. Bu şemsiyeler evet sembolik

Sivil Savunma kadrosuna görevlendirilen personel Özlük Hakları
Milli Eğitim Bakanlığında Sayın Yusuf TEKİN’le görüşmemiz
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paneline Davet

Açıklama:Selman AKSU  (Genel Başkan)

Sendika olarak her şartta ve her koşulda üyelerimizin yanında olmayı ilke edindik. Bu şemsiyeler evet sembolik olarak belki ufak bir jest olarak algılanabilir ama yeni kurulan bir sendika olarak olaya bakıldığında sadece üyelerinin yanında olmak gibi bir yol izlendiği açıkça görülecektir. Şuna özellikle vurgu yapmakta fayda var; biz tamamen siyasetten arınmış bir sendikayız tamamen doğru olanın yanında yanlış olanın karşısındayız. Kim yanlış bir adım atar ise karşısında bizi bulacaktır ama kim ki doğru ve faydalı bir atar ise siyasi taraf gözetmeksizin destekleyeceğimizi belirmek istiyorum. Projelerimiz var yapmak istediklerimiz var sınırlı bir güce sahip olmamıza rağmen yapılmamış ve denenmemiş yöntemlerle Eğitim çalışanlarının hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştırmak yaşam standartlarını yükseltmek için sendika olarak maddi ve manevi her riski alacağımızı belirtmek istiyorum.

Son olarak diyorum ki gelin hep beraber Tüm Eğitim ve Bilim Çalışanları sendikası şemsiyesi altında birleşelim, beraber büyüyüp beraber güçlenelim.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0