Tüm Eğitim-Sen’den kadınlara karanfil

HomeGüncel Gelişmelerİlanlar

Tüm Eğitim-Sen’den kadınlara karanfil

Tüm Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikamız (Tüm Eğitim-Sen), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Siirt'te çalışan kadınlara karanfil dağıttı. Gene

Üyelerimize Şemsiye Dağıttık
Tüm Eğitim-Sen’den Görevde Yükselmeyle İlgili Deneme Sınavı
Görevde Yükselme Sınavı için MEB’dan Yolluk Talep Ettik

Tüm Eğitim ve Bilim Çalışanları Sendikamız (Tüm Eğitim-Sen), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Siirt’te çalışan kadınlara karanfil dağıttı.

Genel Başkan Selman Aksu, Genel Sekreter Mithat Beydoğan ve sendika yöneticileri sırasıyla Siirt Üniversitesi, Siirt Valiliği, Emniyet Müdürlüğü, okul, banka, sivil toplum kuruluşları, Resmi Kamu kurumlarını  ve hastaneleri ziyaret ederek çalışan kadın personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak karanfil dağıttı. 8 Mart’ın, dünyadaki tüm kadınlara eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam getirmesi temennisinde bulunan Sendikamız Genel Sekreteri Beydoğan, kadınlara sunulan imkanların arttırılmasının toplumsal huzur, barış ve gelişmede önemli rol oynayacağına olan inancını dile getirdi.
Beydoğan, Dünya Kadınlar Günü nedeniyle 8 Mart 2015 tarihinde Siirt Üniversitesi konferans salonunda Doç. Dr. Koray Özrenk’in moderatörlüğünde, gazeteci-yazar Yıldız Ramazanoğlu, Yrd. Doç. Dr. Fadıl Aygan, Öğr. Gör. Figen Kanbir’in katılımıyla panel düzenleneceğini de sözlerine ekledi.

tum-egitim-sen-ozgecanlar-olmesin-paneli-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-karanfil-2tum-egitim-sen-ozgecanlar-olmesin-paneli-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-karanfil-tum-egitim-sen-ozgecanlar-olmesin-paneli-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-karanfil-3tum-egitim-sen-ozgecanlar-olmesin-paneli-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-karanfil-4tum-egitim-sen-ozgecanlar-olmesin-paneli-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-karanfil-5

YORUMLAR

WORDPRESS: 0