Siirtte Yılın Öğretmeni Seçildi!

HomeManşetDayanışma ve Etkinlikler

Siirtte Yılın Öğretmeni Seçildi!

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz yılın öğretmeni organizasyonunda bu yıl Şirvan İlçesi Durankaya İlkokulundan Öğretmen Zeliha YILMAZ seçilmiştir.

AK PARTİ GENEL BŞK YRD SAYIN YASİN AKTAY’IN SENDİKAMIZA BAYRAM ZİYARETİ
Üyelerimizle Görevde Yükselme Sınavı İçin Diyarbakırdayız!
Tüm Eğitim Sen olarak 1. yıl dönümümüzü kutladık

Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz yılın öğretmeni organizasyonunda bu yıl Şirvan İlçesi Durankaya İlkokulundan Öğretmen Zeliha YILMAZ seçilmiştir. bu seçimi yapareken her zaman olduğu gibi yine oluşturduğumuz komisyonca öğretmenin görev yaptığı yerin ulaşımı, görev yapma zorluğu, memleketi, görevine olan sadakati, rapor izin vs gibi mazaretlere sığınmadan görevini severk yapması gibi kriterler göz önünde tutarak yapılmıştır. bu ödüle tüm öğretmenlerimiz layıktır bunu biliyoruz ancak sembolik olarakta olsa bunu yalnızca birine vermek durumundayız. yıllar ylı başarı hikayelerini biz hep yaşam öyküleriyle veya hangi şartlar altında okulunu bitidiğiyle alakalı olarak yorumladık ancak asıl önemli olanın atandıktan sonraki meslek hayatına bağlılığı görevine olan sadakati ve görev sürekliliği gibi kriterleri hep göz ardı ettik. bu yıl biz başarı öyküsünü birazda bu yönleriyel ele aalarak bu seçimi yaptık.
Zeliha öğretmenimizi tüm öğretmenlerimiz adına tekrardan tebrik ediyor ve tüm öğretmenlerimiz adına bu ödülün kendi yaşamının devamında bir başarı merdiveninin ilk basamağı olarak görmesini temenni ediyor, tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Selman AKSU
Tüm Eğitim Sen Genel Başkanı

 

Tüm-Eğitim-Sen-olarak-siirtte-yılın-öğretmenini-seçtik-SİİRT-Milli Eğitim-1 Tüm-Eğitim-Sen-olarak-siirtte-yılın-öğretmenini-seçtik-SİİRT-Milli Eğitim-2 Tüm-Eğitim-Sen-olarak-siirtte-yılın-öğretmenini-seçtik-SİİRT-Milli Eğitim-3

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0