Darbe Girişimini Kınıyoruz!

HomeManşetDuyurular

Darbe Girişimini Kınıyoruz!

15/07/2016 Gecesi Paralel Örgüt/FETÖ Terör Örgütü eliyle yapıldığı aşikar olan askeri darbe girişimini demokrasiye ve halkın iradesine doğrudan bir mü

Görevde Yükselme Sınavı için MEB’dan Yolluk Talep Ettik
Üyelerimize Görevde Yükselme Sınavı için Kitap Dağıttık
Sivil Savunma kadrosuna görevlendirilen personel Özlük Hakları

15/07/2016 Gecesi Paralel Örgüt/FETÖ Terör Örgütü eliyle yapıldığı aşikar olan askeri darbe girişimini demokrasiye ve halkın iradesine doğrudan bir müdahale ve ülkeyi ele geçirme girişimi olarak görmekteyiz.

Demokrasiye hiç bir müdahale kabul edilemez, tüm bileşenlerimiz ile demokrasimize ve demokratik kurumlarımıza sahip çıkmalıyız. Hiçbir gerekçeyle halkın iradesine müdahale kabul edilemez. Tüm kesimlerin, siyasi partilerin, STK’ların ve sivil halkın arayışı bir kenara bırakılarak bu Alçakça girişime karşı el ele vermiş ve bir kez daha hain planları boşa çıkarmıştır. Bu alçakça darbe girişimini sadece kınamakla kalmayıp bu tür olaylar karşısında tüm bileşenlerimizle mücadele edeceğimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz.

 

Bu bağlamda tüm illerde yer alan bütün üyelerimizi demokrasiye sahip çıkmak üzere meydanlara çıkmaya ve demokrasi meydanlarını doldurmaya çağırıyoruz.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur..

 

TÜM EĞİTİM SEN GENEL MERKEZİ

16/07/2016

YORUMLAR

WORDPRESS: 0