AK PARTİ GENEL BŞK YRD SAYIN YASİN AKTAY’IN SENDİKAMIZA BAYRAM ZİYARETİ

HomeDayanışma ve EtkinliklerZiyaretlerimiz

AK PARTİ GENEL BŞK YRD SAYIN YASİN AKTAY’IN SENDİKAMIZA BAYRAM ZİYARETİ

Kurban Bayramı münasebetiyle Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili sayın Yasin AKTAY ile Siirt Ak Parti İl Başkanı Fuat Özgür ÇALAPKU

Tekin KILIÇER Arkadaşımıza Veda Yemeği
Üyelerimize Görevde Yükselme Sınavı için Kitap Dağıttık
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paneline Davet

Kurban Bayramı münasebetiyle Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt Milletvekili sayın Yasin AKTAY ile Siirt Ak Parti İl Başkanı Fuat Özgür ÇALAPKULU sendikamızı ziyaret etmişlerdir.

Daha önce olduğu gibi bu ziyaret öncesinde de sendika olarak kendilerine Siirt ilimizin meşhur kahvaltılıkları ikram edilerek bayram daha da anlamlı hale getirilmiştir. Ziyarette sendika genel merkezimizin yöneticileri hazır bulunmuş 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında kamu görevlilerini yakından ilgilendiren yaptırımlarla ilgili bir değerlendirme yapılarak genel anlamda”masumiyet karinesi” ve “suçların şahsiliği” konularında ortak görüş belirtilmiştir. Sayın Yasin AKTAY tarafından; hiç bir şekilde mağduriyetlere müsaade edilmeyeceği bugüne kadar haksız bir şekilde görevlerinden alınan kamu görevlilerinin görevlerine dönebilmelerine imkan tanıyacak bir kriz masası kurulacağı gibi bilgiler verilmiştir.

yasinaktay-siirt-tum-egitimsen-egitimbirsen-egitimsen-siirt-mem-bayram-ziyareti-akp

YORUMLAR

WORDPRESS: 0